سوالات متداول

آیا قالبکده زیر مجموعه شرکت سپهر است؟
پاسخ :
بله ، قالبکده سایت اختصاصی واحد گرافیک سپهر می باشد. و توسط همکاران شرکت رایانش ابری سپهر اداره می شود. همکاران ما در این واحد بر محتوا و اطلاعات این وب سایت نظارت دارند و اطلاعات توسط همکاران گرافیست وب واحد گرافیک سپهر بروز می شوند.

 

دیزاین های موجود یکبار فروخته می شوند؟ یا افراد مختلف می توانند این دیزاینها را خریداری نمایند؟
پاسخ :
خیر، دیزاینها برای بارهای مختلف فروخته می شوند. به همین دلیل این امکان فراهم شده است تا با قیمتهای بسیار مناسب دیزاینها ارائه شوند. توجه داشته باشید که تنوع صفحات وب و تعداد آنها به اندازه ای است که به ندرت تکرار دیزاین ، مشکل ایجاد می کند ولی پیشنهاد می شود اگر نیاز به استفاده از دیزاین یونیک و منحصر به فرد دارید از طریق لینک "سفارش دیزاین اختصاصی" اقدام فرمائید. تلاش نموده این قیمت ها و تعرفه ها را تعدیل نمائیم تا کنترل هزینه ها برای شما ممکن باشد.

 

پس از سفارش دیزاین چند روز برای راه اندازی زمان لازم است؟
پاسخ :
تدابیری اندیشیده شده است که شما با تکمیل مراحل سفارش به صورت همزمان و کاملا اتوماتیک دیزاین مورد نظر را روی وب سایت خود داشته باشید. برای استفاده از این قابلیت مراحل سفارش را به دقت طی نموده و در وارد کردن اطلاعات توجه لازم را داشته باشید.

 

آیا این دیزاین ها قبلا برای سایت های دیگری استفاده شده است؟
پاسخ:
خیر، دیزاینهای ارائه شده و اطلاعات، نام ، لوگو یا آدرسی که در قالب ها وجود دارند تماما غیر واقعی و صرفا جهت نمایش قالب با اطلاعات نمایشی است.

 

آیا قالبها دقیقا شبیه چیزی که در دمو می بینم قابل استفاده است؟
پاسخ:
چیزی که در دمو مشاهده می کنید پیاده سازی شده است. ولی باید توجه داشته باشید که بخشی از زیبایی قالب ها به خاطر عکس های حرفه ای و اطلاعات کاملی است که در قالب وارد شده است . مطمئنا پس از اتصال قالب به وب سایت شما باید سعی کنید بخش های خالی را پر کنید تا وب سایت شما شبیه دموی نمایش داده شده شود .

 

آیا دیزاین ها و قالبها بر اساس نظر سفارش دهنده تغییر می کنند؟
پاسخ:
خیر، دیزاینهای ارائه شده ، به همان ترتیبی که نمایش داده شده است بارگزاری می شود. چنانچه نیاز به اعمال تغییرات دارید می توانید از طریق فرم سفارش دیزاین اختصاصی درخواست خود را ارسال فرمائید و یا پس از تکمیل سفارش با واحد گرافیک مکاتبه فرمائید. سعی ما بر این است که با هزینه مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما انجام شود.

 

آیا امکان استفاده از مشاوره در طراحی گرافیک سایت وجود دارد؟
پاسخ :
قالبکده توسط واحد گرافیک سپهر اداره می شود. و با توجه به ارتباط مناسب با طراحان حرفه ای وب می تواند پاسخگوی سوالات گرافیکی شما باشد. لذا چنانچه به موضوع طراحی وب علاقمندید می توانید سوالات خود را برای ما ارسال فرمائید.

 

چگونه هزینه دیزاین پرداخت می شود؟
پاسخ :
دیزاین در قالبکده به صورت یک کالای مجازی تعریف شده است و پروسه فروش اینترنتی انجام می شود. شما با داشتن یک کارت اعتباری متصل به شبکه شتاب می توانید هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نمائید.