قالبکده چیست؟

قالبکده در مرحله ی اول با فراهم کردن مجموعه ی متنوعی از قالب های استاندارد و بروز سعی می کند نیاز مدیران وب سایت های رایانش ابری سپهر برای قالب برطرف نماید . با بازدید از مجموعه ی قالب های آماده شده می توانید با قیمت بسیار مناسب، بدون اتلاف وقت و بلافاصله پس از پرداخت ، قالب مورد نظر را به وب سایت خود اضافه نماید .توسط شبکه ی طراحان ما این مجموعه همواره در حال بروزرسانی و اضافه شدن قالب های جدید می باشد . شما پس از خرید یک قالب از قالبکده مطمئن خواهید بود که  وب سایت شما دارای قالبی است که
1.با  آخرین تکنولوژی های طراحی وب سایت نظیر CSS 3 و HTML 5  طراحی شده  
2. کلیه ی استاندارهای طراحی کنسرسیوم جهانی وب W3C را رعایت کرده
3.بر روی تمام مرورگر های مورد استفاده به طور کامل نمایش داده می شود
4. کاملا SEO Friendly  است و تمام اصول بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر را رعایت کرده
و از همه مهمتر به طور تخصصی برای سیستم رایانش ابری سپهر و توسط متخصصین آموزش دیده ی این شرکت طراحی و کد نویسی شده است .
در مرحله ی دوم شاید مایل باشید به طور اختصاصی قالبی برای وب سایت شما طراحی شود . با رنگ های مورد نظر شما ، و مشخصاتی که شاید در قالب های ارائه شده وجود نداشته باشد.یا شاید نیاز داشته باشید .... برای شما طراحی شود .با پر کردن فرم سفارش دیزاین اختصاصی رنگ های مورد نظر ، ایده ی کلی طراحی ، فایل ها و عکس های شرکت خود و سایر موارد مورد نظر که باید در طراحی لحاظ شود را به تیم طراحی گرافیک سیستم رایانش ابری سپهر ارسال می کنید .
تیم طراحی وب سایت سیستم رایانش ابری سپهر بر اساس موارد ارسال شده با شماتماس گرفته و سایر مراحل را پیگیری می نمایند .

 

در رایانش ابری سپهر به طور متوسط 100 وب سایت در هر ماه نیاز به قالب جدید دارند . در صورتی که شما آشنایی کافی با CSS و HTM داشته باشید به راحتی می توانید قالب وب سایت برای این سیستم ایجاد کنید و آنها را در قالبکده به فروش برسانید . نرم افزار سپهر کاملا بر اساس استانداردهای طراحی وب سایت طراحی شده است و برای طراحی آسان قالب کاملا دست طراح را برای تغییر تمامی المان ها و بخش ها باز می گذارد . طراحان می توانند با مطالعه ی آموزش ساخت قالب رایانش ابری سپهر و نیز تماس با بخش پشتیبانی به راحتی شروع به ساخت قالب و کسب درآمد نمایند. هر قالب طراحی شده توسط شما با اسم شما در قالبکده قرار می گیرد و پس از هر بار خرید قالب، مبلغ قالب به حساب الکترونیکی شما واریز می گردد . برای اطلاعات بیشتر و عضویت در جمع طراحان قالبکده لطفا فرم مربوطه را تکمیل نماید . تمامی قالب های طراحی شده توسط تیم فنی رایانش ابری سپهر بررسی و تست می گردد و پس از تایید نهایی در لیست قالب های قالبکده درج می شود .

 

رایانش ابری سپهر این امکان را فراهم می کند که شما بتوانید رایگان وب سایت خود را راه اندازی نمایید .از طریق آن شما می توانید یک وب سایت اطلاعات رسانی ، یک فروشگاه الکترونیکی ،و یا یک وبلاگ ایجاد نمایید . برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید .